Sałatka z pomidorami i serkiem wiejskim

Sałatka z pomidorami i serkiem wiejskim

Sałatka z pomidorami i serkiem wiejskim

Przepis na : śniadanie

PROSTY I SZYBKI PRZEPIS      Sałatka z pomidorami i serkiem wiejskim przepis mój bo Agnieszki już był.     Mój przepis na sałatkę z serkiem wiejskim jest prostszy i wymaga mniej składników, więc jest to szybka sałatka.    Tak przy okazji by ładnie podać i świetnie prezentowała się na stole, to wyszła mi z tego sałatka warstwowa.    Link do filmu z przepisem 191 -Sałatka z pomidorami i serkiem wiejskim przepis na szybką i prostą sałatkę -Sałatka WARSTWOWA! &n... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta Rozdzielna i Zdrowie

Warto przeczytać

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Sałatka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Sałatki stały się nieodłącznym elementem każdego menu. Jemy je na śniadanie, kolację, a czasami te treściwsze zastępują nam nawet obiad.

Czytaj dalej...

Autor

Agnieszka SnochAgnieszka Snoch

Jestem absolwentką technologii żywności. Moją pasją jest gotowanie i przyrządzanie zdrowych potraw, dlatego na co dzień praktykuję dietę rozdzielną, promuję ją - gorąco ją polecam, by poprawić lub odzyskać utracone zdrowie, zwiększyć swoją energię i lepiej się prezentować. Moja fascynacja dietą rozdzielną bierze się z faktu, że stosując ją by poprawić zdrowie można przy okazji schudnąć, albo chcąc schudnąć można poprawić zdrowie.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatka, sałatki, serek wiejski , sałatka warstwowa, śniadania, grill, kolacja

Inne przepisy z Dieta Rozdzielna i Zdrowie

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.