Przepis na sos pieczarkowy ze śmietaną

Przepis na sos pieczarkowy ze śmietaną

Przepis na : obiad

Jak zrobić sos pieczarkowy ze śmietaną?   Sosy to świetne dodatki, które nadają daniu smaku. Do jednych z najbardziej popularnych sosów, który ma taki charakter można zaliczyć sos pieczarkowy ze śmietaną. Jak zrobić sos pieczarkowy ze śmietaną? Wszystko jest oczywiście w przepisie na sos pieczarkowy, który przygotowała Agnieszka.   Link do filmu z przepisem 262 - Przepis na SOS PIECZARKOWY ze śmietaną - Domowy dodatek do obiadu     Składniki: 350g pieczarek 1 cebula 1-2 ząbki czosnku 40...

Czytaj dalej na blogu Dieta Rozdzielna i Zdrowie

Warto przeczytać

Najlepszy sos czosnkowy!

Najlepsza receptura na sos czosnkowy! Jedyny w swoim rodzaju!

Czytaj dalej...

Jak zrobić sos holenderski

Wiele osób zapewne słyszało o tym sosie i zastanawiało się, jak się go robi, z czego on jest i z czym się go podaje.

Czytaj dalej...

Jak zrobić zasmażkę?

Zasmażka jest podstawą wszelkich sosów, zup lub też do szparagów czy fasolki szparagowej. Często się ją stosuje nie tyle by zagęścić jakieś danie ale też by wzbogacić jego smak. Często pojawiają się problemy z zasmażką.

Czytaj dalej...

Autor

Agnieszka SnochAgnieszka Snoch

Jestem absolwentką technologii żywności. Moją pasją jest gotowanie i przyrządzanie zdrowych potraw, dlatego na co dzień praktykuję dietę rozdzielną, promuję ją - gorąco ją polecam, by poprawić lub odzyskać utracone zdrowie, zwiększyć swoją energię i lepiej się prezentować. Moja fascynacja dietą rozdzielną bierze się z faktu, że stosując ją by poprawić zdrowie można przy okazji schudnąć, albo chcąc schudnąć można poprawić zdrowie.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

pieczarki

Inne przepisy z Dieta Rozdzielna i Zdrowie

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.