Przepis na roladki z szynki konserwowej

Przepis na roladki z szynki konserwowej

Przepis na roladki z szynki konserwowej

Przepis na : śniadanie

Roladki KETO  Roladki, to forma posiłku, który stosowałem jako drugie śniadanie i oczywiście śniadanie białkowe. Takie roladki z szynki konserwowej z jajkiem i chrzanem można zapakować do pudełeczka i zabrać do szkoły, na uczelnię lub do pracy!    Link do filmu z przepisem 201 – Przepis na ROLADKI z SZYNKI – Na śniadanie i kolacje lub jako przystawki -Na imprezę! Składniki: szynka konserwowa lub inna szynka aby plastry były w formie prostokąta 4-5 jajek papryka czerwona łyżka pokrojonego szc... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta Rozdzielna i Zdrowie

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

12 pysznych przekąsek na sylwestra

Najpyszniejsze przekąski na sylwestra, wybrane pod względem liczby przekierowań na przepis docelowy.

Czytaj dalej...

Autor

Agnieszka SnochAgnieszka Snoch

Jestem absolwentką technologii żywności. Moją pasją jest gotowanie i przyrządzanie zdrowych potraw, dlatego na co dzień praktykuję dietę rozdzielną, promuję ją - gorąco ją polecam, by poprawić lub odzyskać utracone zdrowie, zwiększyć swoją energię i lepiej się prezentować. Moja fascynacja dietą rozdzielną bierze się z faktu, że stosując ją by poprawić zdrowie można przy okazji schudnąć, albo chcąc schudnąć można poprawić zdrowie.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

przekąski, szynka gotowana

Inne przepisy z Dieta Rozdzielna i Zdrowie

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.