Przepis na kotlety mielone z serem zawijane w boczku

Przepis na kotlety mielone z serem zawijane w boczku

Przepis na kotlety mielone z serem zawijane w boczku

Przepis na : obiad

Kotlety mielone w boczku z piekarnika       Zaraz po kotletach schabowych, kotlety mielone są nr 2! Przynajmniej tak pamiętam z dzieciństwa. Na dodatek wieprzowe, bo z kurczaka lub indyka, to coś co w PRL-u nie istniało.  👉Jak zrobić kotlety mielone z serem żółtym❓     Robimy tak by urozmaicić, czyli poza tym, że nie smażymy by było zdrowsze, to na dodatek zawijamy w boczek, w środek pakujemy żółty ser. W ten sposób mamy kotlety mielone prawie jak devolaye. Zapraszamy n... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta Rozdzielna i Zdrowie

Warto przeczytać

Jak zrobić idealnego schabowego?

Można rzec, że jest to najpopularniejsze danie polskiej kuchni, lecz nie każdy potrafi go przyrządzić tak by zapierał dech w piersiach.

Czytaj dalej...

Autor

Agnieszka SnochAgnieszka Snoch

Jestem absolwentką technologii żywności. Moją pasją jest gotowanie i przyrządzanie zdrowych potraw, dlatego na co dzień praktykuję dietę rozdzielną, promuję ją - gorąco ją polecam, by poprawić lub odzyskać utracone zdrowie, zwiększyć swoją energię i lepiej się prezentować. Moja fascynacja dietą rozdzielną bierze się z faktu, że stosując ją by poprawić zdrowie można przy okazji schudnąć, albo chcąc schudnąć można poprawić zdrowie.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

boczek, kurczak, indyk, obiad

Inne przepisy z Dieta Rozdzielna i Zdrowie

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.