Truskawkowa góra lodowa

Truskawkowa góra lodowa

Truskawkowa góra lodowa

Ciasto z truskawkami na herbatnikach Pyszne ciasto z truskawkami i galaretką czyli truskawkowa góra lodowa bez pieczenia. Biała słodka masa z serka i śmietany, kwaśne truskawki i pyszna czerwona galaretka. Iście narodowe barwy patriotyczne. 😉 Jak zrobić dobre ciasto bez pieczenia z truskawkami? Sezon truskawkowy rozkręca się na dobre. W handlu sprzedawcy prześcigają się w swoich ofertach. Jednak najlepsze truskawki na ciasto są te z własnego ogródka. Mamy do wyboru duże, kształtne od sprzedawcy i małe, czasem pokra... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Idealne ciasto drożdżowe

Co zrobić aby ciasto drożdżowe było idealne?

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, galaretka, ciasto bez pieczenia, biszkopt

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.