Tradycyjna karpatka przepis

Tradycyjna karpatka przepis

Tradycyjna karpatka przepis

Ciasto karpatka Polecam mój sprawdzony i ulubiony przepis na super ciasto z kremem budyniowym. Tradycyjna karpatka przepis ten sam od lat. Tak dawniej jak i dziś moje wypieki ciasta na karpatkę odbywają się tak samo. Ciasto parzone inaczej ciasto ptysiowe czyli tłuszcz, mąka, jajka i woda. Do tego pyszny krem karpatkowy. Jak upiec karpatkę żeby były fale? Otóż to, fale i pyszny krem do karpatki to domena tego ciasta. Co zrobić żeby ciasto karpatka było chrupiące? To zależy jaki jest stopień wypieczenia, wręc... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Najlepsze przepisy na Święta

Wigilia już niedługo i wiele osób może po raz pierwszy zajęło się jej przygotowywaniem a nie jadą po prostu jak co roku do bliskich. O czym należy pamiętać i dlaczego?

Czytaj dalej...

Idealne ciasto drożdżowe

Co zrobić aby ciasto drożdżowe było idealne?

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

karpatka, ciasto

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.