Przepis na naleśniki z serem i jagodami

Przepis na naleśniki z serem i jagodami

Przepis na naleśniki z serem i jagodami

Przepis na : obiad

    Przepis na naleśniki Przepis na naleśniki z serem i jagodami to danie które smakuje starszym jak i młodszym miłośnikom słodkich placków. Jak zrobić naleśniki z serem i jagodami, pyszne domowe naleśniki ze słodkim nadzieniem ? Proste, klasyczne naleśniki, które możemy przygotować na słodko jak i na słono. Placki są cienkie, elastyczne i doskonale się formują. Przepis na naleśniki jest prosty, a naleśniki tym razem z twarogiem możemy podawać na ciepło jak i na zimno. Najchętniej jadamy naleśniki na słodko... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

Czytaj dalej...

Rewelacyjne zastosowania cytryny w kuchni

Mało osób zdaje sobie sprawę, że w wielu problemach kuchennych skuteczna może się okazać cytryna.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

naleśniki

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.