Przekąska śledź po holendersku

Przekąska śledź po holendersku

Przekąska śledź po holendersku

Kanapka śledź po holendersku Śledź po holendersku, prosty przepis na super smaczną przekąskę. Kanapka ze śledziem sprawdzi się jako danie postne na świąteczny stół jak i szybka przekąska na imprezę. Jak zrobić kanapkę ze śledziem? Większe przekąski śledziowe lub małe przekąski na kęs. Prosty przepis na pyszne śledzie z bułką. Kanapka ze śledziem i sałatką szwedzką lub korniszonami. Kilka klasycznych składników i prosta, smaczna przekąska w 10 minut gotowa. Chrupiąca bułka i mięciutkie nadzienie ze śledzi ma... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

21 najlepszych przepisów na śledzie na Święta, Sylwestra i Karnawał

Z czym nam kojarzą się śledzie? Oczywiście ze świętami czy sylwestrem. Pod koniec grudnia większość polskich rodzin je przygotowuje i się nimi zajada.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śledź, przekąski, bułki, sałatki, sałatka, wielkanoc, ananas, sałatka śledziowa

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.