Powidła śliwkowe

Powidła śliwkowe

Powidła śliwkowe

Śliwkowe powidła przepis tradycyjny Szybkie powidła śliwkowe z niewielką ilością cukru. Powidła ze śliwek węgierek są najlepsze i bezkonkurencyjne. Co można dodać do powideł ze śliwek? Cynamon, imbir, przyprawa do piernika i chyba najpopularniejszy dodatek do przetworów ze śliwek, kakao. Powidła z kakao lubią duzi i mali, do naleśników, tostów czy na zwykłą kanapkę. Powidła bez cukru czy z cukrem? Można zrobić i tak i tak, ale jeżeli chcesz zrobić powidła z miodem, nie dodawaj go do gorących powideł. Powidł... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Wszystko o przetworach – czyli jak pasteryzować słoiki a potem je przechowywa

Znany od bardzo dawna sposób pasteryzacji niektórych produktów w szczelnie zamkniętym szklanym słoiki jest najlepszym sposobem na przedłużenie ich czasu do spożycia.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

naleśniki, piernik

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.