Kruche ciasto z porzeczkami

Kruche ciasto z porzeczkami

Kruche ciasto z porzeczkami

Przepis na : deser

  Kruche ciasto z porzeczkami   Ciasto z porzeczkami kruche, sypane, maślane ciasto bez proszku do pieczenia. Przepis na pyszne, szybkie ciasto z owocami idealne na letni deser. Ciasto z owocami ma jeszcze jedną ogromną zaletę, jest odporne na upały. Takie kruche ciasto z porzeczkami można śmiało zabrać w plener czy na grilla. Kruche ciasta jako jedne z nielicznych doskonale znoszą podróż. Kruche ciasto z porzeczkami jest bardzo proste i szybkie w wykonaniu. Szybki przepis na ciasto z porzeczkami, przepis na ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, grill

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.