Klasyczna Sałatka z tortellini i szynką

Klasyczna Sałatka z tortellini i szynką

Klasyczna Sałatka z tortellini i szynką

Przepis na : sałatka

Sałatka z tortellini i serem Dziś prosta i pożywna sałatka z tortellini i szynką. O tej sałatce można powiedzieć, że to sałatka na każdą okazję, do zjedzenia w domu z rodziną, na małą i dużą imprezę jak i na spotkania na świeżym powietrzu. Sałatka z tortellini z szynką, szpinakiem lub serem to najlepsza sałatka z szynką jaką jadłam. Każdy jeden rodzaj pierożków się tu sprawdzi. Na Blogu Dieta Moja Pasja znajdziesz wiele przepisów na sałatki te z mięsem jak i te bez. Sałatka z tortellini na imprezę Bez znacze... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatka, sałatki, szynka, sałatka z tortellini, szpinak

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.