Ciasto ambasador makowy

Ciasto ambasador makowy

Ciasto ambasador makowy

Ambasador ciasto makowe z kremem Jakie ciasto na święta? Takie, które idealnie się wpisuje w świąteczną scenerię z orzechami i makiem czyli ciasto ambasador makowy. Bezglutenowy biszkopt makowy przełożony kremem budyniowym w dwóch smakach. Jasna masa, to krem budyniowy z orzechami i kokosem, ciemna z kakao i czekoladą. Słodko gorzki smak czekolady znakomicie współgra z orzechami i migdałowym biszkoptem makowym. Ciasto z makiem i kremem Co słodkiego na święta? Boże Narodzenie to czas gdzie mak, orzechy to sma... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

15 przepisów na karpia

15 pysznych przepisów na świątecznego karpia

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, biszkopt

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.