Porady Kulinarne, kuchenne

Anna Wojtkowiak
Anna Wojtkowiak

Tematów 4, postów 5
Witam!
Czy macie jakieś sprawdzone porady kulinarne, kuchenne, którymi moglibyście się podzielić aby ułatwić pracę w kuchni gotując czy piekąc przeróżne słodkości?

Pozdrawiam ;)

Nozownik25
Nozownik25

Tematów 0, postów 31
Chodzi Ci o takie ogólne porady, czy o coś konkretnego? bo dużo by tu pisać :)

Anna Wojtkowiak
Anna Wojtkowiak

Tematów 4, postów 5
Ogólne :)

Justyna Walz
Tematów 0, postów 1
Szukasz czegoś w tym stylu? http://dietoteczka.pl/5-pomyslow-na-wykorzystanie-mikrofalowki-w-kuchni/ To na tej stronie własnie znajdziesz sporo takich kulinarnych porad i ciekawostek. Sama często tam wchodzę, bo mają ciekawe artykuły :)

Paweł Zieliński
Paweł Zieliński

Tematów 4, postów 6
Nie gniewaj się, ale to tak ogólny temat, że ciężko napisać coś sensownego. Chociaż zmieniając pracę dowiedziałem się jednej ciekawej rzeczy o mango :) Oczywiście wiemy, że mango ma owalną, płaską pestkę i najłatwiej pokroić je na połówki wzdłuż tych pestek. Po takim rozkrojeniu zostaje trochę owocu przy samej pestce...
Świetnym zastosowaniem tych "odpadów" jest zrobienie marynaty lub salsy (specjalność kuchni meksykańskiej) :)

milan7
milan7

Tematów 0, postów 5
Ja Wam mogę podpowiedzieć co zrobić jeżeli nie mamy za dużo czasu na gotowanie. Należy kupić szybkowar ! Kocham ten garnek i nie wyobrażam sobie kuchni bez niego. Ceny nie są wygórowane, ja swój kupiłam na https://naczynia.olkusz.pl/pl/p/Szybkowar-cisnieniowy-stalowy-Elo-Fit-for-Fun-3%2C2L/5751 za 255zł i jego wielkość całkowicie mi wystarcza. Zobaczcie sobie ile poszczególne potrawy potrzebują czasu w szybkowarze http://www.jestempaniadomu.pl/index.php/2009/08/tabela-gotowania-w-szybkowarze-w-minutach-w-ilosci-500-g/, a ile w rzeczywistości przy gotowaniu tradycyjnym to zabiera czasu :) Warto zainwestować !

Dodaj odpowiedź