Wafle przekładane masą z mleka w proszku. 185Wafle przekładane masą, dżemem, marmoladą, kto z nas ich nie zna, smak dzieciństwa. Jeden z kultowych deserów z czasów PRL. Robi się je szybko i jeszcze
To co lubię - gotuję i polecam
Mini ptysie 159Karnawał dobiega końca, na blogu znajdziecie pączki, faworki i oponki serowe. Dzisiaj natomiast zapraszam Was na pyszne mini ptysie z bitą śmietaną i kremem truskawkowym. Są
To co lubię - gotuję i polecam
Gofry 214Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband
W garach u Gosi
Lekkie gofry 195Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband
W garach u Gosi
Rogaliki drożdżowe z marmoladą 173Drożdżowe, delikatne w smaku rogaliki . Te są z marmoladą ale można przygotować je z nutellą lub zupełnie bez dodatków. Upiekłam je aby zabrać na jutrzejszy
W garach u Gosi
Pierniczki 198Pieczenie pierniczków czas zacząć. Przepis na świąteczne pierniczki, które długo zachowują świeżość. Pierniczki, które idealnie nadają się do lukrowania i zdobienia. Przechowujemy je w puszcze lub
To co lubię - gotuję i polecam
Bananowo-kokosowe muffinki 185Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband
W garach u Gosi
Gofry (lepsze niż) z budki 176Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband
W garach u Gosi
Kruche rogaliki z musem z pigwy 192Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband
W garach u Gosi
Mleczna kanapka 227Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband
W garach u Gosi
Mini bezy – Jak zrobić mini beziki 196Często pytacie do czego wykorzystać białka, które zostają po przygotowaniu np. kruchego ciasta. Ja wykorzystuję je do zrobienia bezy, którą potem można przełożyć ulubionym kremem, upiec
To co lubię - gotuję i polecam
Sernik biało-czerwony na zimno 198Patriotycznie dzisiaj. Proponuję sernik biało-czerwony idealny na 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości. Sernik w barwach narodowych. W wielu krajach z okazji świąt państwowych piecze
To co lubię - gotuję i polecam
Beziki kawowe 193Przepis na beziki kawowe. Delikatne z wierzchu lekko ciągnące w środku, bezy kawowe idealny dodatek do kawy. Beza kawowa zachwyci Was swoim smakiem i aromatem, to
To co lubię - gotuję i polecam
Pralinki kokosowe. 172Delikatne, kremowe pralinki o smaku kokosowym, otulone wiórkami kokosowymi. Bajecznie proste do zrobienia i wyśmienite w smaku. Do środka pralinek wkładamy migdał dzięki czemu smakuj ą
To co lubię - gotuję i polecam
Babeczki śmietankowe. 159Przepis na pyszne babeczki śmietankowe, który znalazłam w książce kucharskiej z 1989. Robiłam je pierwszy raz, ale już teraz wiem, że od czasu do czasu będą
To co lubię - gotuję i polecam