Sałatka grillowa (4 składniki)

Sałatka grillowa (4 składniki)

Sałatka grillowa (4 składniki)

Przepis na : obiad

Sałatka grillowa to u nas punkt obowiązkowy wszystkich imprez. To po prostu ziemniaki z lekko kwaskowatym, kremowym sosem i dużą ilością szczypioru. Tylko i aż tyle. Podana świeżo z lodówki, z jeszcze skwierczącą karkówką czy kiełbachą to po prostu poezja. Jest uniwersalna, dlatego pasuje do przeróżnych specjałów z rusztu. Świetna alternatywa do pieczywa na piknikowym, grillowym stole. Do tego jest bezstresowa, bo można ją łatwo i szybko przygotować dzień wcześniej. Jeśli jeszcze nie próbowaliście, a lubici... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Wilk Syty

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Najlepsze przepisy na Święta

Wigilia już niedługo i wiele osób może po raz pierwszy zajęło się jej przygotowywaniem a nie jadą po prostu jak co roku do bliskich. O czym należy pamiętać i dlaczego?

Czytaj dalej...

Autor

Wilk SytyWilk Syty

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ziemniaki, sałatki, sałatka, sosy, ogórki, pieczone ziemniaki, curry, szparagi, boczek, karkówka, łosoś, impreza, ogórki kiszone, warstwowa, smaczna sałatka, obiad, przekąski, sałatka z majonezem, sałatka imprezowa, sałatka do obiadu, sałatka warstwowa, lekkie sałatki, sałatka z łososia, ogórki w curry, ogórki curry, karkówka pieczona, pieczona karkówka, szybkie sałatki, szybka sałatka, salatka z jajkiem

Inne przepisy z Wilk Syty

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.