Orzeszki ziemne w przyprawach – PRZEPIS

Orzeszki ziemne w przyprawach – PRZEPIS

Orzeszki ziemne w przyprawach – PRZEPIS

Przepis na słodko-ostre pieczone orzeszki ziemne! Ta prosta i zdrowa przekąska świetnie sprawdzi się do podania na imprezie oraz podczas wieczornego oglądania filmu. Te orzeszki ziemne w przyprawach najlepiej smakują jeszcze ciepłe! Orzechy ziemne są bogate w białko, błonnik, witaminy i minerały, które wspierają funkcje układu nerwowego oraz utrzymują odpowiednie funkcje serca. Ich wartość odżywcza znacznie przewyższa puste kalorie zawarte w tradycyjnych przekąskach. Dlatego, sięgając po pieczone orzechy z... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Via Gusto

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.