Autor

AnnnaMalekAnnnaMalek

Mam na imię Ania, uwielbiam gotować dla swojej sporej rodziny i przyjaciół. Moją pasją jest fotografia, tworzenie nowych i ulepszanie starych przepisów. Na mojej stronie SprawdzonaKuchnia.pl znajdziecie przepisy inspirowane kuchnią z całego świata, przepisy tradycyjne i najnowsze trendy kulinarne.

SprawdzonaKuchnia.pl

Mam na imię Ania i prowadzę blog SprawdzonaKuchnia.pl Jestem zakręcona na punkcie smacznego, domowego i zdrowego jedzenia. Jedzenia, które można przygotować od podstaw w domowej kuchni, bez wysokoprzetworzonych produktów oraz niezdrowych i niepotrzebnych dodatków. Staram się, aby proponowane przeze mnie potrawy można było przygotować z ogólnodostępnych produktów w prosty i szybki sposób. Na blogu znajdziecie przepisy inspirowane kuchnią z całego świata, przepisy tradycyjne i najnowsze trendy kulinarne.

Szczególnie gorąco zachęcam Wszystkich do pieczenia domowego chleba, bułeczek i domowych ciast i ciasteczek, jak biszkopt czy ciasto drożdżowe. Wiem, że pieczenie i gotowanie nie zawsze bywa łatwe, ale zapewniam Was, że jest to do zrobienia przez każdego, kto naprawdę będzie tego chciał.
Jeśli nie wiesz gdzie zacząć, co chcesz ugotować, na co masz ochotę zacznij od indeksu przepisów. Znajdziesz tam ciągle zwiększającą się liczbę przepisów przygotowanych i sfotografowanych przeze mnie, podzielonych na kategorie z „inteligentną” wyszukiwarką.

Ostatnie komenatrze

ElleElle dodał komentarz do Sałatka Kijowska
RobertRobert dodał komentarz do Sałatka Wielkanocna
MonikaMonika dodał komentarz do Sałatka śniadaniowa

Popularne tagi na tym blogu