Jogurtowe ciasto ze śliwkami i kruszonką

Jogurtowe ciasto ze śliwkami i kruszonką

Jogurtowe ciasto ze śliwkami i kruszonką

3, 2, 1 …. ciasto jogurtowe:) Skąd odliczanie? 3 kubeczki mąki, 2 kubeczki cukru i 1 kubeczek oleju. Jaki kubeczek? Taki po jogurcie naturalnym gęstym, 150 g Tak, dobrze myślicie – mycia po tym cieście jest naprawdę niewiele. A do tego smakuje obłędnie <3 4 jajka 1 kubeczek jogurtu naturalnego – 150 g (w temp. pokojowej) 3 kubeczki mąki 2 kubeczki cukru (ja dałam mniej, a i tak mam wrażenie, że ciasto było słodkie) 1 kubeczek oleju 3 łyżeczki proszku do pieczenia Kruszonka: 100 g masła 1 i... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaki Na Talerzu

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.