Makaron z ciecierzycą i czerwonym pesto

Makaron z ciecierzycą i czerwonym pesto

Makaron z ciecierzycą i czerwonym pesto

10.06 .2021 Magda Wpadłam na ten przepis przez czysty przypadek… jak to u mnie bywa w lodówce zalegał do połowy zużyty słoiczek czerwonego pesto, to samo z ciecierzycą – duży słoik zazwyczaj dzielę na pół, tak więc druga połowa stała i czekała chyba właśnie na to danie. Jestem przemile zaskoczona jakie to było pyszne i sycące, mój mąż początkowo sceptycznie po czym stwierdził, że dobre mi to wyszło – najlepsza rekomendacja 100% mięsożercy Tak więc polecamy oboje, szybko się robi i świetnie sm... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaczna Strona

Autor

SmacznaStronaSmacznaStrona

Jestem fanką kuchni i wszystkiego co z nią związane. Pasją do gotowania zaraziła mnie babcia, a mama przekazała dalsze tajniki wiedzy kulinarnej. Uwielbiam eksperymentować. Z każdym przepisem uczę się czegoś nowego, ciągle poszukuje nowych smaków i przepisów. Wyznaję zasadę, że z każdą potrawą trzeba wymagać od siebie coraz więcej.

Na moim blogu staram się dostarczyć inspirację na łatwą i pyszną kuchnię. Nic tak nie cieszy jak własnoręcznie przyrządzone potrawy i uśmiech na ustach tych co je zajadają. Nie zawsze jest idealnie, czasem coś nie wychodzi. Wtedy trzeba wziąć się w garść, uczyć się na własnych błędach i ugotować to jeszcze raz. Odrobina ambicji pozwala przezwyciężyć takie niepowodzenia i cieszyć się gotowaniem, które jest ciągłym procesem doskonalenia.

Zachęcam do gotowania, smakowania i eksperymentowania. Sprawcie aby wasza kuchni była najlepszym miejscem w domu, gdzie chce się przebywać, a gotowanie było przyjemnością a nie tylko codziennym obowiązkiem.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

makaron

Inne przepisy z Smaczna Strona

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.