Likier kawowy de luxe

Likier kawowy de luxe

  Likier kawowy w wersji de luxe, to nie tylko połączenie najlepszych składników, ale również połączenie dwóch alkoholi: wódki i whisky. Likier wychodzi dosyć ostry, więc jeżeli wolicie łagodniejszą wersję, to możecie zmniejszyć ilość alkoholu o 50-100 ml. Mojej rodzinie zdecydowanie smakuje ta bardziej wyrazista wersja. Tym bardziej, że likieru nie wypija się nigdy zbyt dużo. Ja zazwyczaj nie wypijam więcej niż 1-2 kieliszki na dzień. Domowe likiery zawsze są najlepsze i będę to ciągle powtarzać ;-) ...

Czytaj dalej na blogu Passions hobbies life

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

15 najlepszych likierów na Święta i nie tylko!

Likiery, ach likiery! Słodkie trunki, których wręcz nie da się nie lubić. Kiedyś najpopularniejszym likierem był ajerkoniak, lecz w obecnych czasach wyobraźnia ludzka nie zna granic i powstaje wiele nowych likierów.

Czytaj dalej...

Kawa, szkodzi czy pomaga?

Spożycie kawy stało się powszechne głównie dzięki jej smaku i aromatu oraz właściwości pobudzających.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.