Chilli con carne na bogato

Chilli con carne na bogato

Chilli con carne na bogato

Przepis na : obiad

  Chili con carne, to prosta i smaczna potrawa z kuchni meksykańskiej. Można je podawać z pieczywem, chociaż u mnie w rodzinie przyjęło się, że jadamy chili con carne z ryżem. Tym razem zaserwowałam bogatszą wersję z dużą ilością papryki. Chili con carne gości już na moim stole ponad 15 lat :-) To jedna z pierwszych potraw, które przygotowałam samodzielnie jeszcze w kuchni mojej mamy. SKŁADNIKI 3 średnie cebule 4 ząbki czosnku 650 g mielonego mięsa wołowo-wieprzowego 1 puszka krojonych pomidorów 1 duża passata... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Passions hobbies life

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.