CIASTO 12 ŁYŻEK – totalny HIT!

CIASTO 12 ŁYŻEK –  totalny HIT!

CIASTO 12 ŁYŻEK – totalny HIT!

Z ciastem o tej nazwie spotkałam się przez przypadek przewijając na facebooku włoskie, kulinarne filmiki ze słodkościami. „Ciasto 12 łyżek” – zabrzmiało intrygująco i postanowiłam sprawdzić ten przepis! Jak się okazało to był strzał w 10! Przygotowałam je w ramach cyklu NA SŁODKO ZE SWEET DECOR .   Do ciasta większość składników odmierzamy właśnie łyżkami – po 12! 12 łyżek mąki … 12 łyżek cukru … 12 łyżek oleju … itd. Brzmi genialnie, prawda?! I jak się okazało jest g... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ostra na Słodko

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.