Sernik pistacjowy

Sernik pistacjowy

Sernik pistacjowy

Przepis na : deser

Sernik, pyszny, kremowy, czasami równy, czasami jak góry i doliny. Wyrósł, opadł i potem były góry i doliny. Takich serników na blogu jest mnóstwo bo ja kocham serniki, szukajcie czego chcecie i lubicie. Dziś sernik płaski jak stół, kremowy i mega pyszny. Jeśli lubicie pistacje to jest to sernik dla Was. On i smakuje i wygląda więc zachęcam upiec na przyjęcia, spotkania przy kawie czy herbacie. Życzę pięknych doznań smakowych. Dużo zdjęć ale taki ładny wyszedł że powstrzymać się nie mogłam. Sernik pistacjowy... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Naturalne barwniki spożywcze - czyli jak kolorować wypieki bez szkodliwych dodatków!

Barwienie niektórych rzeczy pomaga w wychowywaniu dzieci. Dzięki kolorom, zapamiętują one niektóre rzeczy łatwiej. Jakich barwników powinno się używać w domu?

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.