Ciecierzyca Tandoori niebo na talerzu

Ciecierzyca Tandoori niebo na talerzu

Ciecierzyca Tandoori niebo na talerzu

To jedno z pyszniejszych dań jakie zrobiłam ostatnio, dużo smaku i aromatu na talerzu. Przepis pochodzi z bloga FiK a u Szymona zawsze jest pysznie. Mieszankę tandoori masala można zrobić samemu, nie trzeba szukać po sklepach. Fakt jest tutaj dużo przypraw ale jak może być inaczej w kuchni indyjskiej ale nie tylko bo w każdej kuchni przyprawy to podstawa. Dlatego nie przejmujcie się długą lista składników bo jest ich tutaj mało ale za to dużo przypraw. Zachęcam do zrobienia aby potem zniknęło wszystko z talerzy w... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.