Serek ziołowy a'la Almette

17
 • Serek ziołowy a'la Almette
 • Serek ziołowy a'la Almette

  Przepis na : śniadanie

  Dziś mam dla Was bardzo prosty i zarazem pyszny sposób na domowy serek ziołowy, który smakuje podobnie jak ten sklepowy Almette. Robi się go z naturalnego jogurtu greckiego, a dodajemy do niego nasze ulubione dodatki smakowe. Mogą to być zioła, przyprawy czy co tam Wam wpadnie do głowy. Ja tym razem zrobiłam serek z ziołami, wymieszałam świeże liście mięty, kolendry i odrobinę papryczki chili. Jeśli będziecie używać papryczki, sprawdźcie koniecznie najpierw jej moc, żeby serek nie był za ostry. Serek ziołowy... Czytaj dalej na blogu Kulinarne przygody Gatity


  Tematycznie do tego przepisu

  • Najlepsza dieta na zimę
   Najlepsza dieta na zimę

   Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

  • Dieta dla rzucających palenie
   Dieta dla rzucających palenie

   Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

  • Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?
   Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

   Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

  Inne przepisy z Kulinarne przygody Gatity

  Dodaj komentarz