Z ŁĄKI NA TALERZ: Syrop z kwiatów forsycji

Z ŁĄKI NA TALERZ: Syrop z kwiatów forsycji

Z ŁĄKI NA TALERZ: Syrop z kwiatów forsycji

Widzicie, jak wszystko wybuchło zielenią i kwiatami? Jeszcze nie spotkałam się z kwitnącą forsycją, magnolią, drzewami owocowymi i jednoczesnym zakwitaniem bzów lilaków...co za szaleństwo! Cała ta obfitość sprawia, że czuję coraz większą presję, żeby zdążyć się wszystkim nacieszyć, wszystkiego spróbować, podzielić się z Wami...a czas niestety nie jest z gumy... A jednak udaje się, jak co wiosnę uzbierać z mamą forsycję na susz, żeby w potrzebie robić wspierające układ odpornościowy napary i herbatki. W tym roku postanow... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia w Słońcu Skąpana

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Autor

Justyna OpasińskaJustyna Opasińska

Uwielbiam gotować i eksperymentować z nowymi smakami. Jestem zwolenniczką naturalnych produktów, ziół i kwiatów oraz dzikich owoców (np: dzika róża, czarny bez) na talerzach, pasjonuję się również fotografią kulinarną :) Jestem absolwentką Slawistyki na UŁ, miłośniczką zwierząt, natury i rękodzieła. A kiedyś...będę miała własny ogród :)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

galaretka

Inne przepisy z Kuchnia w Słońcu Skąpana

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.