Z ŁĄKI NA TALERZ: Nawłociowe galaretki z krańca lasu

Z ŁĄKI NA TALERZ: Nawłociowe galaretki z krańca lasu

Z ŁĄKI NA TALERZ: Nawłociowe galaretki z krańca lasu

Przepis na : deser

Oto jeden z najpiękniejszych i moich ulubionych momentów w roku - przełom lata i jesieni. Wtedy słońce rzuca najpiękniejsze światło i można się w nim ogrzewać i ozłacać, zamiast spiekać do granic. Złocą się też łąki i skraje lasów. To żółte pióropusze nawłoci dają znać, że lato powoli dobiega końca i można zacząć porządkować wakacyjne wspomnienia :) Naprawdę lubię ten czas. Jeszcze nie jesień, a już nie lato. I ten złoty przełom pór roku zainspirował mnie do stworzenia lekkiego deseru, który łączy w sobie letni... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia w Słońcu Skąpana

Warto przeczytać

Czego jeszcze nie wiesz o truskawkach, ciekawostki, kalorie i przepisy!

Znana wszystkim truskawka, a właściwie poziomka truskawka, to uzyskany ponad 300 lat temu na dworze francuskim mieszaniec dwóch gatunków poziomki.

Czytaj dalej...

Autor

Justyna OpasińskaJustyna Opasińska

Uwielbiam gotować i eksperymentować z nowymi smakami. Jestem zwolenniczką naturalnych produktów, ziół i kwiatów oraz dzikich owoców (np: dzika róża, czarny bez) na talerzach, pasjonuję się również fotografią kulinarną :) Jestem absolwentką Slawistyki na UŁ, miłośniczką zwierząt, natury i rękodzieła. A kiedyś...będę miała własny ogród :)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

galaretka, truskawki, truskawka, deser, desery, deser z galaretka

Inne przepisy z Kuchnia w Słońcu Skąpana

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.