Z ŁĄKI NA TALERZ: Majowy miodek ze stokrotek

Z ŁĄKI NA TALERZ: Majowy miodek ze stokrotek

Z ŁĄKI NA TALERZ: Majowy miodek ze stokrotek

Wiosna długo wstrzymywała się w tym roku z rozpakowaniem swoich walizek. Aż w końcu, po wielu chłodnych dniach, wybuchła! W kilka chwil okolica pokryła się wszystkimi odcieniami soczystej zieleni nakrapianej delikatnymi dzwoneczkami fiołka wonnego, niebieskimi gwiazdkami cebulicy i bielutkich zawilców. Zaraz po nich wynurzyły się żółte mniszki, których co roku zachłannie zbieramy pełne koszyki na majowy miodek oraz całe pola usłane biało-różowymi stokrotkami. I w tym roku, to właśnie stokrotki skradły sporą c... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia w Słońcu Skąpana

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Autor

Justyna OpasińskaJustyna Opasińska

Uwielbiam gotować i eksperymentować z nowymi smakami. Jestem zwolenniczką naturalnych produktów, ziół i kwiatów oraz dzikich owoców (np: dzika róża, czarny bez) na talerzach, pasjonuję się również fotografią kulinarną :) Jestem absolwentką Slawistyki na UŁ, miłośniczką zwierząt, natury i rękodzieła. A kiedyś...będę miała własny ogród :)

Inne przepisy z Kuchnia w Słońcu Skąpana

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.