Z ŁĄKI NA TALERZ: Lemoniada z piwonii i truskawek

Z ŁĄKI NA TALERZ: Lemoniada z piwonii i truskawek

Z ŁĄKI NA TALERZ: Lemoniada z piwonii i truskawek

Po chłodnej wiośnie, za oknami prawdziwe lato! Weszło przez drzwi z impetem, rozświetlając nieboskłon niemal platynowymi promieniami słońca, rozpoczynając wakacyjny sezon, upalne popołudnia i przyjemnie ciepłe letnie wieczory. Tych drugich jestem absolutną wielbicielką :) Na takie letnie poranki, popołudnia, wieczory o zapachu kwiatów i oddychającej po upalnym dniu ziemi idealnie sprawdzają się lemoniady. I z taką orzeźwiającą propozycją o zapachu ostatnich piwonii przychodzę się z Wami podzielić! :D Zal... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia w Słońcu Skąpana

Warto przeczytać

Czego jeszcze nie wiesz o truskawkach, ciekawostki, kalorie i przepisy!

Znana wszystkim truskawka, a właściwie poziomka truskawka, to uzyskany ponad 300 lat temu na dworze francuskim mieszaniec dwóch gatunków poziomki.

Czytaj dalej...

Dieta cytrynowa (Lemon detox diet)

Sposób na pozbycie się toksyn z organizmu.

Czytaj dalej...

Autor

Justyna OpasińskaJustyna Opasińska

Uwielbiam gotować i eksperymentować z nowymi smakami. Jestem zwolenniczką naturalnych produktów, ziół i kwiatów oraz dzikich owoców (np: dzika róża, czarny bez) na talerzach, pasjonuję się również fotografią kulinarną :) Jestem absolwentką Slawistyki na UŁ, miłośniczką zwierząt, natury i rękodzieła. A kiedyś...będę miała własny ogród :)

Inne przepisy z Kuchnia w Słońcu Skąpana

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.