Aromatyczne złote mleko na wszelkie zło

Aromatyczne złote mleko na wszelkie zło

Aromatyczne złote mleko na wszelkie zło

Początek przedwiośnia! Ptaki coraz śmielej poćwierkują, pąki na krzaczkach i drzewach przecierają zaspane oczy i wyciągają się ku niebu. Nawet słońce ma jakby bardziej wiosenne odcienia światła, no i popołudnia coraz dłużej widne :) Jednak meteorologiczna wiosna to bardzo złudny okres jeśli chodzi o pogodę, bo człowiek stęskniony za słońcem i ciepłym powietrzem gotów porzucić szalik i cieplejszy sweter, żeby w końcu poczuć lekkość. Nie trudno wtedy o przeziębienie i chorobę, dlatego postanowiłam dziś podziel... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kuchnia w Słońcu Skąpana

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Autor

Justyna OpasińskaJustyna Opasińska

Uwielbiam gotować i eksperymentować z nowymi smakami. Jestem zwolenniczką naturalnych produktów, ziół i kwiatów oraz dzikich owoców (np: dzika róża, czarny bez) na talerzach, pasjonuję się również fotografią kulinarną :) Jestem absolwentką Slawistyki na UŁ, miłośniczką zwierząt, natury i rękodzieła. A kiedyś...będę miała własny ogród :)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

mielone

Inne przepisy z Kuchnia w Słońcu Skąpana

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.