POLĘDWICZKI w MIODZIE z musztardą

POLĘDWICZKI w MIODZIE z musztardą

Polędwiczki w miodzie z dodatkiem musztardy i pitnego miodu to wspaniałe, delikatne i niezmiernie intrygujące danie. W tym przepisie proponuję marynatę z miodu pitnego i musztardy. To połączenie słodyczy miodu oraz ostrości i kwasowości musztardy nadaje polędwiczkom niepowtarzalnego i niezwykle interesującego smaku. Aby Zobacz cały wpis Artykuł POLĘDWICZKI w MIODZIE z musztardą pochodzi z serwisu KUCHNIA TOMKA .

Czytaj dalej na blogu Kuchnia Tomka

Warto przeczytać

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Autor

Kuchnia TomkaKuchnia Tomka

Kuchnia Tomka to miejsce, w którym znajdziesz zbiór moich przepisów na różnorakie dania. Są tutaj przepisy na dania mięsne, wegetariańskie, na omlety, pyszne makarony, zapiekanki, ciekawe kanapki, smakowite ryby, pierogi, grzyby, kolorowe sałatki, mnóstwo pysznych zup oraz oczywiście coś słodkiego.
Wszystkie dania, na które podaję Wam tutaj przepisy przygotowałem osobiście, a zajadała się nimi cała rodzina. Dzięki temu masz pewność, że korzystając z moich, a zamieszczonych tutaj przepisów przygotujesz dania sprawdzone i po prostu smaczne. Tu nie ma lipy, wszystko masz na załączonych zdjęciach. To dowód na to, że moje przepisy są prawdziwe.
Zapraszam Was całymi rodzinami do stołu. Jedzcie, pijcie, a jak trzeba i śpiewajcie. Biesiadujcie i radujcie się dobrym jedzeniem, cieszcie się dobrym smakiem.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

polędwiczki, polędwiczka, polędwiczki wieprzowe, wieprzowina

Inne przepisy z Kuchnia Tomka

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.