Kawowe pancakes

Kawowe pancakes

Kawowe pancakes

Przepis na : śniadanie

Ciepłe, rozgrzewające, podnoszące na duchu śniadanie to podstawa, szczególnie zimą. Bo kto lubi wstawać, kiedy za oknem ziąb i dalej panuje noc? Dlatego na blogu Coffeedesk zdradzam przepis na dobry początek dnia. Chodźcie TUTAJ, przygotujemy … The post Kawowe pancakes appeared first on FitSweet . czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Fitsweet.me

Warto przeczytać

Jak zrobić idealne naleśniki?

Na temat pochodzenia naleśników i tego skąd się wywodzą nie ma jednoznacznych informacji, prawdopodobnie już w starożytności były przyrządzane podobno w Chinach i Europie.

Czytaj dalej...

Kawa, szkodzi czy pomaga?

Spożycie kawy stało się powszechne głównie dzięki jej smaku i aromatu oraz właściwości pobudzających.

Czytaj dalej...

Autor

Fitsweet.meFitsweet.me

Bloga traktuję jak swoistą formę własnego idealnego „przepiśnika”. Braki w zdolnościach kulinarnych postaram się nadrobić szczyptą fantazji i i dużą porcją ryzyka. Możecie się spodziewać świeżego spojrzenia na tradycyjne przepisy jak i ponadczasowych przepisów naszych babć, które nie wymagają już żadnych ulepszeń. Bo z gotowaniem jest jak z życiem… należy dążyć do harmonii….czasami słodząc kilkoma łyżeczkami cukru, a czasami podkręcając smak odrobiną chili. Jedno jest pewne każde danie będzie okraszone dużą ilością „serca”.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

śniadania

Inne przepisy z Fitsweet.me

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.