Czekoladowe ciasto z całymi gruszkami FIT

Czekoladowe ciasto z całymi gruszkami FIT

Czekoladowe ciasto z całymi gruszkami FIT

I tak moje jesienne przepisy zastał śnieg, ale nie zamierzam rezygnować z pokazania ich. W końcu, grzechem byłoby zachować to ciasto tylko dla siebie. Delikatnie słodkie, mięsiste i bardzo sycące, czekoladowe ciasto słodzone daktylami, wypełnione … The post Czekoladowe ciasto z całymi gruszkami FIT appeared first on FitSweet . czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Fitsweet.me

Warto przeczytać

Fit przepisy

Zbiór fit przepisów na każdą okazję : obiad, śniadanie, deser, czy kolację. Jeśli dbasz o linię, to zestawienie tych przepisów jest idealne dla Ciebie :-)

Czytaj dalej...

Autor

Fitsweet.meFitsweet.me

Bloga traktuję jak swoistą formę własnego idealnego „przepiśnika”. Braki w zdolnościach kulinarnych postaram się nadrobić szczyptą fantazji i i dużą porcją ryzyka. Możecie się spodziewać świeżego spojrzenia na tradycyjne przepisy jak i ponadczasowych przepisów naszych babć, które nie wymagają już żadnych ulepszeń. Bo z gotowaniem jest jak z życiem… należy dążyć do harmonii….czasami słodząc kilkoma łyżeczkami cukru, a czasami podkręcając smak odrobiną chili. Jedno jest pewne każde danie będzie okraszone dużą ilością „serca”.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

fit, ciasto, ciasto z gruszkami, ciasto kokosowe

Inne przepisy z Fitsweet.me

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.