Rzeżucha – dekoracja na wielkanocny stół

Rzeżucha – dekoracja na wielkanocny stół

Rzeżucha – dekoracja na wielkanocny stół

Przepis na : obiad

Rzeżucha – dekoracja na wielkanocny stół Uprawa rzeżuchy w domu jest naprawdę banalnie prosta i możecie cieszyć się nią przez cały rok, szczególnie na przednówku, wczesną wiosną, kiedy mamy ochotę na coś zielonego, pełnego witamin. Tym razem zaproponuję Wam wysiew rzeżuchy wprost do doniczek z ziemią – jeśli chcecie posadzić rzeżuchę na wacikach, ligninie itd – zajrzyjcie tutaj . Mini doniczki z malowaymi twarzami, w których rzeżucha robi za włosy są zabawną dekoracją wielkanocnego stołu. Hodowla ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dorota Smakuje

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Wszystko o przetworach – czyli jak pasteryzować słoiki a potem je przechowywa

Znany od bardzo dawna sposób pasteryzacji niektórych produktów w szczelnie zamkniętym szklanym słoiki jest najlepszym sposobem na przedłużenie ich czasu do spożycia.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.