Rice-a-roni z pomidorami

Rice-a-roni z pomidorami

Rice-a-roni z pomidorami

Przepis na : kolacja

Rice-a-roni z pomidorami To danie wywodzi się z San Francisco i jest połączeniem ryżu i makaronu z dodatkami. Oryginalnie funkcjonuje jako fast food, który kupuje się jako gotową mieszankę do zrobienia w kilka chwil niczym zupkę chińską. Mieszankę ryżu i makaronu (najczęściej vermicelli) podsmażą się na maśle, dodaje załączoną saszetkę z bulionem w proszku i przyprawami i zalewa wodą. Oczywiście można rice-a-roni zrobić w wersji slow food od podstaw. Można też i właśnie dziś będzie taka wersja – zrob... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dorota Smakuje

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.