Zdrowy deser z jagodami

Zdrowy deser z jagodami

Zdrowy deser z jagodami

Przepis na : deser

Zdrowy deser z jagodami idealny na lato. Sprawdzony przepis na pyszny mleczny deser z jagodami i kokosem. Propozycja dla dzieci i dorosłych. Szybki deser który można podawać na ciepło jak i na zimno. Nic tak latem nie cieszy jak deser z owocami. Tu mamy dwa w jednym i deser i zdrowy mały posiłek. Pomysł na szybki deser, przepis na zdrowy deser. Taki prosty zestaw genialnie sprawdza się w upalne dni. Nic nie popłynie, nic się nie rozjedzie na talerzu, a i skisnąć nie ma co. Deser na upalne dni? Zdrowy smaczny dese... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

Czytaj dalej...

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

zupa

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.