Szybka sałatka na imprezę

Szybka sałatka na imprezę

Szybka sałatka na imprezę

Przepis na : sałatka

Pyszna sałatka na imprezę Jaką sałatkę można zrobić na szybko? Szybka sałatka na imprezę, na kolację i wiele innych okazji. Sałatka z szynką i ananasem, sprawdzi się zawsze nawet gdy pojawią się niespodziewani goście. Sałatka w 15 minut? Nie, sałatka w 10 minut. Idealna sałatka na szybką przekąskę dla dużych i małych. Słodki ananas, słona szynka znakomicie się uzupełniają. Andrzejki, Sylwester, goście w drodze, warto być zawsze przygotowanym, bez względu na okazję. Ile to razy każdy z nas sięgał po przepis na... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Sałatka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Sałatki stały się nieodłącznym elementem każdego menu. Jemy je na śniadanie, kolację, a czasami te treściwsze zastępują nam nawet obiad.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatka, sałatki, szynka, ananas, przekąski

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.