Sałatka z pomidorów i mozzarelli

Sałatka z pomidorów i mozzarelli

Sałatka z pomidorów i mozzarelli

Przepis na : sałatka

Sałatka z mozzarellą pomidorem i ogórkiem Dziś dzielę się przepisem na moją ulubienicę, a jest to sałatka z pomidorów i mozzarelli. Kocham pomidory pod każdą postacią, same i z dodatkami. Sałatka z mozzarellą i kapustą pekińską sprawdzi się jako sałatka grillowa, do obiadu oraz jako przekąska. Nie podlega wątpliwości, że do najpopularniejszych sałatek od wiosny do jesieni należy sałatka z pomidorów pod różną postacią. Sałatka z kapusty pekińskiej i mozzarelli Piękny czerwony owoc pomidora, daje nie tylko smak... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Sałatka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Sałatki stały się nieodłącznym elementem każdego menu. Jemy je na śniadanie, kolację, a czasami te treściwsze zastępują nam nawet obiad.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatki, sałatka

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.