Sałatka z chińskim makaronem

Sałatka z chińskim makaronem

Sałatka z chińskim makaronem

Przepis na : sałatka

Sałatka z chińskim makaronem i szynką Pożywna i szybka w przygotowaniu sałatka z chińskim makaronem chow mein , szynką i grzybkami marynowanymi. Sałatka z zupek chińskich od lat cieszy się ogromnym powodzeniem. I choć większość głośno krzyczy, że zupki chińskie to samo zło i ich nie jedzą, to sałatką z zupek po cichy chętnie się zajadają. Makaron chow mein to inna klasa makaronu z innym składem i trzeba go gotować. Jak zrobić sałatkę z chińskim makaronem i szynką? Czym zastąpić makaron z zupek chińskich? Makaro... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

12 pysznych przepisów na sałatki na Święta

Poniżej znajdziecie zestawienie pysznych sałatek na Święta. 12 prostych i smacznych przepisów na sałatki wigilijne oraz na kolejne dni świąt.

Czytaj dalej...

Sałatki na Święta Bożego Narodzenia - najlepsze przepisy!

Święta Bożego Narodzeniu tuż tuż.. Tak więc większość z nas zastanawia się co przygotować na świąteczne menu.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Sałatka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Sałatki stały się nieodłącznym elementem każdego menu. Jemy je na śniadanie, kolację, a czasami te treściwsze zastępują nam nawet obiad.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

makaron, sałatka, sałatki, szynka, sałatka z zupek chińskich

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.