Klasyczne puree ziemniaczane

Klasyczne puree ziemniaczane

Klasyczne puree ziemniaczane

Przepis na : obiad

Puszyste purée ziemniaczane ze śmietaną Najprostsze aksamitne, puszyste puree ziemniaczane ze śmietaną i masłem. Podpowiem jak zrobić klasyczne tradycyjne purée z ziemniaków gorących, świeżo gotowanych jak i puree z zimnych wczorajszych ziemniaków. Jest to przepis na puree podstawowy bez dodatków, ale można też zrobić puree z dodatkami takimi jak boczek, ser, koperek, marchewka czy groszek. Odmiany ziemniaków na puree najlepsze mączyste jak tajfun czy bryza. Na Blogu jest wiele pomysłów co zrobić z ziemniak... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Zdrowe odżywianie - zdrowe warzywa

Te warzywa są dla naszego organizmu bardzo wartościowe!

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

obiad

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.