Kapsalon przepis z frytkami

Kapsalon przepis z frytkami

Kapsalon przepis z frytkami

Przepis na : obiad

Domowy Kapsalon Prosty przepis na domowy kapsalon z frytkami krok po kroku. Kapsalon przepis na bogate danie z prostych składników. To nic innego jak kebab zapiekany z frytkami i serem, podawany na ciepło. W czym zrobić kapsalon? Można zrobić w jednym dużym naczyniu lub kilki mniejszych. Często można spotkać w restauracjach potrawę shoarma, czym się różni od kapsalona? Szawarma to arabski odpowiednik tureckiego kebabu. Jak zrobić kebab z frytkami i surówką? Kapsalon to dla niektórych osób brzmi obco, bardzi... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kurczak, shoarma, obiad

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.