Grecka musaka przepis oryginalny

Grecka musaka przepis oryginalny

Grecka musaka przepis oryginalny

Przepis na : obiad

Prawdziwa grecka musaka z bakłażanem Moussaka grecka zapiekanka z bakłażanem🍆 pomidorami i mięsem mielonym pod grubą warstwą beszamelu, tak wygląda musaka przepis oryginalny. Jeżeli chcesz zrobić prawdziwą musakę nie można iść na skróty. Dobra musaka to dość długi proces przygotowania. Ja wiem, jest w internecie coś takiego jak musaka po polsku, musaka z ziemniakami czy cukinią. Tylko czy to jest jeszcze mussaka? Nie, moim skromnym zdaniem to tylko zapiekanki, prawdziwa grecka musaka jest jedna. Na Blogu Di... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

zapiekanka, bigos, cukinia, obiad

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.