Faszerowane pieczarki w glazurze

Faszerowane pieczarki w glazurze

Faszerowane pieczarki w glazurze

Przepis na : obiad

Glazurowane pieczarki z nadzieniem Temat na dziś to pieczarki w glazurze faszerowane jajkiem. Sezon grillowy zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim komunie i inne rodzinne uroczystości. Każda pani domu chce dać na stół coś oryginalnego, nowego co zaskoczy gości. Poza daniami pełnymi przepychu, wracają proste potrawy, tanie z kilku składników. I takie też są pieczarki glazurowane faszerowane jajkiem małym lub dużym. To znakomita przekąska, jak i dodatek do obiadu.     Pieczarki w sosie sojowym i ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Dieta cebulowa

Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.