Dżem z brzoskwiń

Dżem z brzoskwiń

Dżem z brzoskwiń

Przepis na dżem z brzoskwiń Co zrobić z domowych brzoskwiń? Pierwsze, dżem brzoskwiniowy ze skórkami lub bez. Masz prawo wybrać jaki dżem wolisz, ja zdecydowanie wolę dżem bez skórek. Tradycyjny prosty przepis na dżem z brzoskwiń z niewielką ilością cukru i cytryną. Jeżeli zdecydujesz się na dżem bez skórek, musisz wiedzieć jak obrać brzoskwinie ze skórki. Jak zagęścić dżem brzoskwiniowy? To z najczęściej zadawane pytania dotyczące przetworów w brzoskwiń. Dżem z brzoskwiń jak zrobić? Dżem czy mus brzoskwiniowy... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Wszystko o przetworach – czyli jak pasteryzować słoiki a potem je przechowywa

Znany od bardzo dawna sposób pasteryzacji niektórych produktów w szczelnie zamkniętym szklanym słoiki jest najlepszym sposobem na przedłużenie ich czasu do spożycia.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

przetwory

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.