Chrupiące racuchy z jabłkami

Chrupiące racuchy z jabłkami

Chrupiące racuchy z jabłkami

Puszyste racuchy z jabłkami Drożdżowe racuchy z jabłkami, pachnące cynamonem i latem. Takie puszyste racuchy można przygotować w sezonie owocowym latem, jak i zimą poza nim. Przepis na racuchy tradycyjne jest bardzo prosty. Jak usmażyć chrupiące racuchy? Takie racuchy jak kiedyś w domu rodzinnym u Babci, jak u Mamy wspomina się najczęściej i najchętniej do niego wraca i dziś. Każdy ma prawo do wspomnień i odrobiny słodkiej przyjemności. Jak zrobić puszyste racuchy z jabłkami na maślance lub kefirze ? Stopień w... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

15 najlepszych przepisów na Tłusty Czwartek

Według chrześcijańskiego kalendarza jest to ostatni czwartek przed wielkim postem, znany również pod inną nazwą „zepsuty czwartek”.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

racuchy, drożdżowe, gruszka, przekąski

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.