Chrupiące pałki kurczaka

Chrupiące pałki kurczaka

Chrupiące pałki kurczaka

Ciekawy przepis na pałki z kurczaka Dziś sprawdzony przepis na najlepsze chrupiące pałki kurczaka w panierce, prawdziwy hit na stole. Szukasz ciekawego przepisu na kurczaka w panierce? Panierowane pałki smażone na patelni zaskoczą nie tylko smakiem, ale i wyglądem. Pałki w panierce z piekarnika, albo smażone na patelni, tak jedne jak i drugie mają swoje plusy i minusy. O tym w dalszej części. Takie podudzia z kurczaka to także super pomysł na obiad dla dzieci. A i dorośli nie odmówią kąska pysznego mięsa. Dz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kurczak, obiad

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.