Bananowe racuszki na sodzie

Bananowe racuszki na sodzie

Bananowe racuszki na sodzie

Przepis na : deser

Racuchy bez drożdży Dziś szybkie racuszki bananowe dla dzieci i dorosłych, lekkie puszyste placuszki bez cukru. Racuszki na sodzie to doskonały pomysł na deser lub podwieczorek dla dzieci i na dojrzałe banany. Takie placki z dojrzałych bananów są nie tylko słodkie i delikatne, ale także długo zachowują świeżość. I to także doskonały sposób na wykorzystanie mocno dojrzałych bananów. Bananowe placki możesz zabrać do pracy, szkoły jak i na uczelnię. W przeciwieństwie do tradycyjnych racuchów drożdżowych robi s... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Dieta moja pasja

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Autor

Elżbieta DziurkowskaElżbieta Dziurkowska

Zaczęło się bardzo niewinnie, od spisywania przepisów. Z czasem nabrało rozpędu i ze skromnej pasji zmieniło się w pełen etat. Zauważona przez innych, nie tylko mogę się spełniać i samorealizować, ale także rozwijać.Nigdy nie jest za późno aby zacząć coś nowego, aby się uczyć , aby obrać nowy kierunek. Mała pasja , często staje się początkiem drogi do spełnienia marzeń.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

racuchy, placuszki

Inne przepisy z Dieta moja pasja

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.