Świąteczne mini mazurki

Świąteczne mini mazurki

Świąteczne mini mazurki

Na wielkanocnych stołach królują wielkanocne baby i mazurki. A co jeśli mazurki w tradycyjnym wydaniu, czyli te na kruchym cieście przełożone dżemem czy konfiturą się już znudziły albo po prostu za nimi się nie przepada?  Szuka się nowych rozwiązań i na takie właśnie wpadłam w tym roku. Nie należę do fanów typowych mazurków, więc co roku staram się je czymś zastąpić. W tym roku podejrzałam na "Cake it" pomysł na mazurek w formie tarty. W związku z tym, że uwielbiam ciasteczka "na jeden ząb" zrobiłam jako ma... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Bon appetit mon amie

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia

Ciasta na Święta Bożego Narodzenia to w ostatnich dniach bardzo często przeszukiwane hasło w Internecie.

Czytaj dalej...

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Ciasta na Wielkanoc. Najlepsze przepisy!

Wielkanoc tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was przepisy na najlepsze ciasta, które na pewno zasmakują Wam i Waszym domownikom.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.