Wkuchniwedwoje melduje się na pokładzie

wkuchniwedwoje
wkuchniwedwoje

Tematów 2, postów 1
Witajcie.
Z tej strony Monika i Michał. Jesteśmy parą, poznaliśmy się w tym roku i odnaleźliśmy w sobie pasję do wspólnego gotowania. Ja kiedyś robiłem trochę zdjęć no i tak powstał pomysł na założenie bloga. Spędzamy razem kupę czasu w kuchni i jest to bardzo miła forma spędzania czasu.
Blog istnieje od początku listopada, więc to dopiero noworodek, ale codziennie staramy się dodawać nowy wpis. Naszym marzeniem było osiągnięcie 100 wejść dziennie, a tu dzisiaj rano niespodzianka taka, że prawie z krzesła spadłem. Wczoraj 799 wejść, dzisiaj ponad 1400 i tak kombinuję co i jak, czemu te kajzerki takie popularne hihi.
Znalazłem w końcu nasz przepis na fejsiku katalogu smaków. Miłe to i daje kopa do dalszej roboty.

Jak są dodawane te przepisy? Przepisów już trochę jest, dochodzą kolejne a promowany jest 1 i nie wiemy co z resztą.
One są jakoś wybierane do promowania, czy jest jakaś kolejka, a może coś kliknąłem i się rozkręcił. Nie wiem, bo ja jestem technologiczny analfabeta :P

Pozdrawiamy wszystkich- Monika i Michał.

Andrzej
Andrzej

Tematów 8, postów 60
Cześć,
Ogólnie w przypadku nowych blogów przeglądamy ich zawartość i szukamy wpisów, które mogą zainteresować ludzi i wrzucamy je w kilka miejsc. Kolejnym mechanizmem dobierania przepisów do promocji jest posiadanie trochę przekierowań na KS bez naszej pomocy. Trzecią opcją jest nadsyłanie nam wpisów, które u was są popularne na blogu, np. macie dużo wejść z wyszukiwarki albo innego źródła. Najlepiej do nas wtedy napisać na fanpage z linkiem do przepisu na KS.

Dodaj odpowiedź