Czarny czosnek - co to takiego?

justycha31
Tematów 2, postów 2
Witam! Czy ktoś z Was orientuje się co to za produkt? Ostatnio próbowałam go w azjatyckim daniu w restauracji i bardzo mi zasmakował. Chciałabym dowiedzieć się w jaki sposób powstaje i gdzie mogłabym go nabyć?

sensej69
Tematów 0, postów 1
Powstaje w wyniku fermentacji białego czosnku, która trwa 60 dni. Dzięki temu produkt nabywa nowych właściwości smakowych, zapachowych i prozdrowotnych. Z tego co się orientuję, sporo osób zamawia go poprzez strony internetowe bezpośrednio od producenta, bo słabo jest z dostępnością czarnego czosnku w sklepach stacjonarnych.

Klaudynka
Tematów 0, postów 1
Dokładnie. Lepiej zamówić bezpośrednio od producenta, który gwarantuje wysoką jakość i oryginalność produktu. Jakoś tydzień temu przyszła moja przesyłka z czarnym czosnkiem, którą zamówiłam poprzez https://czarny-czosnek.pl/. Produkt sprostał moim oczekiwaniom, a azjatyckie danie które przygotowałam było przepyszne. Kto by pomyślał, że proces fermentacji nada takich walorów smakowych i zapachowych zwykłemu czosnkowi.

justycha31
Tematów 2, postów 2
Tydzień temu zamówiłam poprzez stronkę, którą podała Klaudynka. Przesyłka przyszła na czas, a produkt w 100% zgodny z opisem. Przygotowałam przepyszne azjatyckie danie, któremu czarny czosnek dodał niesamowitego smaku oraz zapachu. Na pewno ten produkt częściej będzie gościł w mojej kuchni.

majlena
Tematów 0, postów 1
Na tej stronce można też zamówić preparat na odchudzanie. Ciekawe czy skuteczny. Aktualnie jestem w trakcie wiosennego pozbywania się nadmiernych kilogramów, a sama dieta i ćwiczenia niestety nie przynoszą upragnionych efektów. Na bank spróbuję, może czarny czosnek rzeczywiście zwiększy szybkość spalania tkanki tłuszczowej.

milan7
milan7

Tematów 0, postów 5
Pierwszy raz słyszę o czarnym czosnku :O A jak jego smak ? Podobny do normalnego czosnku czy czymś się różni ?

Dodaj odpowiedź