Czarny czosnek - co to takiego?

justycha31

Liczba tematów 2, liczba postów 2

1 rok, 18 tygodnie temu
Witam! Czy ktoś z Was orientuje się co to za produkt? Ostatnio próbowałam go w azjatyckim daniu w restauracji i bardzo mi zasmakował. Chciałabym dowiedzieć się w jaki sposób powstaje i gdzie mogłabym go nabyć?
sensej69

Liczba tematów 0, liczba postów 1

1 rok, 18 tygodnie temu
Powstaje w wyniku fermentacji białego czosnku, która trwa 60 dni. Dzięki temu produkt nabywa nowych właściwości smakowych, zapachowych i prozdrowotnych. Z tego co się orientuję, sporo osób zamawia go poprzez strony internetowe bezpośrednio od producenta, bo słabo jest z dostępnością czarnego czosnku w sklepach stacjonarnych.
Klaudynka

Liczba tematów 0, liczba postów 1

1 rok, 18 tygodnie temu
Dokładnie. Lepiej zamówić bezpośrednio od producenta, który gwarantuje wysoką jakość i oryginalność produktu. Jakoś tydzień temu przyszła moja przesyłka z czarnym czosnkiem, którą zamówiłam poprzez https://czarny-czosnek.pl/. Produkt sprostał moim oczekiwaniom, a azjatyckie danie które przygotowałam było przepyszne. Kto by pomyślał, że proces fermentacji nada takich walorów smakowych i zapachowych zwykłemu czosnkowi.
justycha31

Liczba tematów 2, liczba postów 2

1 rok, 16 tygodnie temu
Tydzień temu zamówiłam poprzez stronkę, którą podała Klaudynka. Przesyłka przyszła na czas, a produkt w 100% zgodny z opisem. Przygotowałam przepyszne azjatyckie danie, któremu czarny czosnek dodał niesamowitego smaku oraz zapachu. Na pewno ten produkt częściej będzie gościł w mojej kuchni.
majlena

Liczba tematów 0, liczba postów 1

1 rok, 15 tygodnie temu
Na tej stronce można też zamówić preparat na odchudzanie. Ciekawe czy skuteczny. Aktualnie jestem w trakcie wiosennego pozbywania się nadmiernych kilogramów, a sama dieta i ćwiczenia niestety nie przynoszą upragnionych efektów. Na bank spróbuję, może czarny czosnek rzeczywiście zwiększy szybkość spalania tkanki tłuszczowej.
milan7

Liczba tematów 0, liczba postów 5

49 tygodnie, 5 dni temu
Pierwszy raz słyszę o czarnym czosnku :O A jak jego smak ? Podobny do normalnego czosnku czy czymś się różni ?

Dodaj odpowiedź

Tylko użytkownicy z aktywnym kontem mogą wypowiadać się na forum.